Afyonkarahisar Bayat Elektrik Kesintisi

Bayat ilçesinin elektrik faturası tahsilatı ve dağıtımının sorumlusu olan Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. kurumundan alınan kesinti listesini bu sayfadan görüntüleyebilirsiniz. 4 adet mahalleye sahip olan Afyonkarahisar/Bayat için elektrik hayati öneme sahiptir.

 • 07 Aralık 2023 Perşembe Tarihli Afyonkarahisar Bayat Elektrik Kesintisi
  Tahmini Kesinti Süresi 09 saat
  Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle 07.12.2023 08:00 07.12.2023 17:00 ve saatleri arasında belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. ESKİGÖMÜ KÖYÜN KENDİSİ : , ESKİGÖMÜ KÜME EVLER MURATKORU KÖYÜN KENDİSİ : , MURATKORU KÜME EVLER Afyonkarahisar İli, Emirdağ İlçesine bağlı; Ümraniye, Camili, Aydınyaka, Eskiakören, Dağınık, Topdere, Kılınçlar, Gözeli, Kırkpınar, Beyören, Yusufağa, Ablak Kuruca, Türkmenakören, Alibeyce, Yarımca, Gökçeyaka, Kılıçlı Kavlaklı, Güney, Gedikevi, Bağlıca ve Beyköy Köyleri ve Güney Köyü Dutluca Mahallesi, Alibeyce Koyunlu Mahallesi, Alibeyce Leventli Mahallesi, Jandarma Genel Komutanlığı, Karayolları Emirdağ Bakım Evi, Turkcell İletişim Hizmetleri, Türk Telekomünikasyon A.Ş., Burkay İnş., Sigma Yda Makimsan Burkay, Aydınlar Petrol, Vodafone, Kuruca Toprak Su, Yusufoğlu Süt, Celil Keskiner Özel Trafolu Müşteriler ile GES Üretim Tesisleri, Karahisar Mühendislik, Teknik Madencilik, Marfam Madencilik, Ece Mermer, Karahisar Madencilik ve Bölgede Bulunan Özel trafolu Müşteriler. Afyonkarahisar İli, Bayat İlçesine bağlı; Mallıca, Eskigömü, Çukurkuyu ve Muratkoru Köyleri ve Eskigömü Sülüklü Mahallesi ile Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.
  Elektrik Kesintisi Başlama Saati : 07/12/2023 08:00
  Elektrik Kesintisi Bitiş Saati : 07/12/2023 17:00
 • 08 Aralık 2023 Cuma Tarihli Afyonkarahisar Bayat Elektrik Kesintisi
  Tahmini Kesinti Süresi 08 saat
  Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle 08.12.2023 10:00 08.12.2023 18:00 ve saatleri arasında belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. SEYDİLER HASAN BASRİ : ATATÜRK CADDE , AFYON CADDE , AVCI SOKAK , AVŞAR SOKAK , ÇEŞME SOKAK , ÇIKMAZ SOKAK , ÇİĞDEM SOKAK , H.BASRİ SOKAK , KORU CADDE , KÖPRÜBAŞI CADDE , SAĞLIK SOKAK 1 , SAĞLIK SOKAK 2 AŞAĞIÇAYBELEN KÖYÜN KENDİSİ : , AŞAĞIÇAYBELEN KÜME EVLER YUKARIÇAYBELEN KÖYÜN KENDİSİ : , YUKARIÇAYBELEN KÜME EVLER Afyonkarahisar İli, İscehisar İlçesine bağlı; Seydiler Kasabası, Karakaya, Konarı, Bahçecik ve Cevizli Köyleri ile Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Afyonkarahisar İli, Bayat İlçesine bağlı; Yukarısağırlı, Aşağısağırlı, Akpınar, Yukarıçaybelen, Aşağıçaybelen, İmrallı, İnpınar Köyleri ile Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, TCK Köroğlu Bakım Evi, Türk Telekomünikasyon A.Ş, Türkcell İletişim Hizmetleri, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Afyonkarahisar İli, Çobanlar İlçesine bağlı; Akkoyunlu, Kale, Göynük Köyleri ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.
  Elektrik Kesintisi Başlama Saati : 08/12/2023 10:00
  Elektrik Kesintisi Bitiş Saati : 08/12/2023 18:00
 • 14 Aralık 2023 Perşembe Tarihli Afyonkarahisar Bayat Elektrik Kesintisi
  Tahmini Kesinti Süresi 06 saat
  Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ Şebeke tesis, bakım onarım çalışmaları nedeniyle 14.12.2023 09:00 14.12.2023 15:00 ve saatleri arasında belirtilen bölgelerde elektrik kesintisi yaşanacaktır. SEYDİLER HASAN BASRİ : ATATÜRK CADDE MERKEZ CUMHURİYET : , DR.METE TAN CADDE Afyonkarahisar İli, İscehisar İlçesi; Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, TCK Köroğlu Bakım Evi, Türk Telekomünikasyon A.Ş, Türkcell İletişim Hizmetleri, İl Çevre ve Orman Müdürlüğü, Afyon Et Entegre, Çetinkayalar, ve Bölgede Bulunan Özel Trafolu Müşteriler. Bu bölgelerde yapılacak çalışmalar erken tamamlandığı takdirde ilan edilen iş bitim saati beklenmeksizin elektrik verilecektir.
  Elektrik Kesintisi Başlama Saati : 14/12/2023 09:00
  Elektrik Kesintisi Bitiş Saati : 14/12/2023 15:00
Bayat haritadaki konumu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir